תיק תקשורת‬

ב- 19 בנובמבר יתקיים יום עיון בנושא סיכונים סיסמיים באוניברסיטת בן גוריון. ביום העיון יוצגו תוצאות של מחקר חדשני שמגיע בימים אלו לסיומו, בהובלת ירון פינצי משלוחת מצפה רמון. 
מחלבת יטבתה ומרכז מדע ים המלח והערבה שמחים להזמינכם ליום עיון פתוח לציבור בנושא 'חדשנות'.
להלן רשימת המרצים:
ארז ליבנה - מדען, יזם ויועץ טכנולוגיה מתקדמת, בוגר מכון ויצמן למדע: "חדשנות, עתידנות, טכנולוגיות מתקדמות והשפעתן על האנושות".
אלעד טופל - רכז פרויקט עיר חכמה בעיריית אילת: "עצמאות אנרגטית"
עם סיום שנת תשע"ח ורגע לפני צאתנו לדרך עם שנה חדשה שתבוא עלינו לטובה, הנה סיכום קצר של מגוון הפעילויות הנוגעות לקשר המשולש מדע-קהילה-חינוך אותו אנו מפתחים במרכז מדע ובד-בבד פועלים כל העת לקדם יחד עם המועצה ומערכות החינוך השונות.
אבל לפני כן –
למה הקשר הזה חשוב כל כך?  
מרכז מדע מאחל שנה טובה, שנה של שינוי והתחדשות, שנה של צמיחה ושיתופי פעולה פוריים, שנה של עבודה משמעותית ותורמת, ושתבוא עלינו שנה בה נמצא עולם טוב יותר עולם של ביטחון ושיויון.
מחוקרי ועובדי מרכז מדע.
תחרות ClimateLaunchpad היא התחרות הגדולה ביותר באירופה לרעיונות עסקיים בתחום הקלינטק. החברה לאנרגיה מתחדשת אילת-אילות הינה המארגנת הרשמית של הקבוצה הישראלית שמתמודדת בתחרות. 
המשימה שלנו היא לפתח את הפוטנציאל הטמון בקלינטק וליצור הזדמנויות עבור יזמים אירופאים, העוסקים בשינויי האקלים. אנו מבקשים להאיץ תוכניות יזמות, אשר עתידות ליצור לכולנו עתיד ירוק יותר.

עמודים